KOMIN-PIEC-BUD
O firmie
Oferta
Referencje
Kontakt

Galeria

Film

 

Budowa kominów przemysłowych

W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy różnego rodzaju kominy przemysłowe, w tym stalowe, stalowo-ceramiczne, żelbetowe prefabrykowane i monolityczne, jak również kominy kwasoodporne jedno i wielowarstwowe. Nasza oferta obejmuje także remonty konstrukcji stalowych oraz usługi z zakresu instalacji przemysłowych. Propozycję kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią rzetelną i terminowo wykonywaną pracę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy oprócz standardowych technik, wykorzystują także metody alpinistyczne. Jesteśmy przekonani, że wykonywane przez nas wieże żelbetowe, czy oferowany komin przemysłowy odpowie na Państwa wszelkie oczekiwania i wymagania. Mamy także nadzieję, że szeroki zakres usług budowlano-montażowych obejmujący remonty, prace wyburzeniowe oraz inne roboty o charakterze remontowo-wykonawczym będą rozwiązaniem na miarę Państwa oczekiwań.Wśród wielu konstrukcji, tworzonych przez naszą firmę z Bydgoszczy, znajduje się również budowa kominów przemysłowych żelbetowych, kwasoodpornych i innych. Są to niezwykle ważne instalacje, odprowadzające spaliny lub zużyte powietrze z zakładu, przy pomocy pionowych konstrukcji budowlanych, odpowiednio zamontowanych w budynku.

Zajmujemy się fachowym doradztwem, projektowaniem, budową i montażem tego rodzaju konstrukcji. Każde zamówienie realizujemy w oparciu o preferencje klienta, jak również dane techniczne konkretnego budynku.

W zależności od potrzeb, przygotowujemy produkt:

  • stalowy – tego rodzaju instalacje są kwasoodporne i nierdzewne, co zapewnia niezwykle wysoką odporność na szkodliwe substancje, działanie skrajnych temperatur otoczenia, jak i wysoki poziom wilgoci,
  • żelbetowy prefabrykowany lub monolityczny – jest on wyjątkowo wytrzymały na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie służył przez długie lata,
  • stalowo-ceramiczne,
  • i inne.

Oferowane przez nas kominy fabryczne dostosowane są do potrzeb poszczególnych zakładów zarówno pod względem rozmiaru, jak i funkcjonalności oraz umieszczenia w danym pomieszczeniu.

Kliknij! Obrotne $trony wykonasz i utrzymasz w InfoServe.pl!