Projekty i ekspertyzy techniczne

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Dlatego mogą nam Państwo powierzyć nie tylko budowę, ale i niezbędne prace przygotowawcze – wykonujemy projekty i ekspertyzy techniczne. Oferta obejmuje również przygotowanie niezbędnych opracowań koniecznych do uzyskania wszelkich zezwoleń na budowę.

W zależności od indywidualnych oczekiwań przygotujemy dla Państwa projekty kominów przemysłowych, masztów, wież widokowych/ciśnień, dostrzegalni przeciwpożarowych w lasach, zbiorników stalowych, ale nie tylko. Sporządzimy także szczegółowe projekty wyburzeń i demontaży, co nie tylko zapewni bezpieczeństwo wykonywanych prac, ale i znacznie je usprawni. Przy realizacji usługi uwzględniamy zarówno oczekiwania klienta, jak i uwarunkowania techniczne, dobór odpowiednich materiałów i inne czynniki mające wpływ na trwałość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo konstrukcji.

Każda sporządzona przez nas ekspertyza techniczna poprzedzona jest dokładnymi oględzinami budynku i dokumentacji oraz pomiarami. Opinia taka zawiera wyniki dokonanych pomiarów wraz z ich rzetelną analizą.