Wieże obserwacyjne

Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju konstrukcje, w tym prefabrykowane wieże żelbetowe. W zakres usług wchodzi nie tylko ich budowa, ale i wykonanie projektu, prace remontowe i inne w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Wykonujemy zarówno wieże widokowe, jak i wieże ciśnień. Nie stanowią dla nas problemu także zamówienia na dostrzegalnie przeciwpożarowe w lasach i stanowiska obserwacyjne stanowiące bardzo ważny element systemu zabezpieczenia przeciwpożarowego obszarów leśnych. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tego rodzaju realizacjach a nasze konstrukcje znajdą Państwo w licznych lasach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ale nie tylko.

Zapewniamy, że oferowane przez nas konstrukcje dostosowane są nie tylko do indywidualnych oczekiwań, ale też zgodne ze wszelkimi wymogami bezpieczeństwa. Dbamy o dobór odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych. Mogą Państwo liczyć nie tylko na sprawną budowę, ale i na terminów, rzetelną realizację usług.