Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń wykonujemy wysokiej jakości powtarzalne spoiny spawalnicze materiałów cienkościennych i części bez ryzyka ich odkształcenia. Spawanie wszystkich gatunków stali i grubości.

KOMIN-PIEC-BUD to ekspert w dziedzinie budownictwa przemysłowego. Spawanie laserowe to jeden z obszarów naszych działań, zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wykwalifikowana kadra spełnia wszystkie wymogi, zapewniając bezpieczeństwo prowadzonych prac i pełną satysfakcję.

Spawanie laserowe – na czym polega?

Usługa spawania wykorzystywana jest m.in. w budownictwie przemysłowym, przemyśle samochodowym czy kolejowym. To technologia łączenia materiałów za pomocą wiązki laserowej, która dostarcza energię w postaci skoncentrowanego światła, topiąc materiał w miejscu styku dwóch części. Gdy materiał stygnie, tworzy stałe, spawane połączenie. Metoda ta charakteryzuje się wysoką precyzją i trwałością spoiny. Cały proces jest zautomatyzowany, dzięki czemu chętnie wykorzystywany jest w produkcji seryjnej.

W przypadku kominów przemysłowych usługa spawania laserowego wykorzystywana jest głównie do łączenia elementów metalowych, reparacji i renowacji, czy produkcji prefabrykatów do późniejszego montażu.

Spawanie laserowe stali od KOMIN-PIEC-BUD

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń i technologii jesteśmy w stanie wykonywać wysokiej jakości, powtarzalne spoiny spawalnicze na materiałach cienkościennych, częściach czy elementach złożonych, eliminując ryzyko ich odkształcenia. Podejmujemy się realizacji zadań takich jak spawanie laserowe ręczne, swobodnie operując na wszystkich gatunkach stali i grubościach. Wykonamy spawanie laserowe ręczne stali nierdzewnej z wysoką precyzją i starannością.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi spawania laserowego

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby usługi spawania laserowego były realizowane z najwyższą precyzją, dbałością o szczegóły i terminowością. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz w pełni wykwalifikowaną kadrą pracowników, co pozwala na efektywne wykonywanie zawodowych usług spawalniczych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zgromadzić unikalną wiedzę i umiejętności, które wykorzystujemy w codziennych operacjach, dając gwarancję pełnego zadowolenia dla klientów.

Oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym m.in.:

Kompleksowe podejście do usług spawalniczych pozwala z powodzeniem sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy gotowi, aby podjąć się najbardziej złożonych projektów. Świadczymy usługi specjalistyczne dla branży przemysłowej nieprzerwanie od lat 90. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Zadzwoń do nas już teraz pod nr tel. 52 379-68-29, tel. 52 379-69-45 lub napisz wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zaufaj profesjonalistom, postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie przemysłowym taką jak KOMIN-PIEC-BUD.

Logo Funduszy Europejskich, flaga Polski, herb województwa Kujawsko-Pomorskiego, flaga Unii Europejskiej